Aktiviteler

Fethiye’nin en popüler ve keyif verici aktivitelerinden biri olan yamaç paraşütü ile Fethiye’nin tüm güzelliklerine heyecan verici bir deneyim ile kuş bakışı tanıklık edebilirsiniz.

Fethiye’de birçok su sporu ve doğa aktivitesi yapabileceğiniz gibi parasailing yaparak heyecan verici bir deneyim de yaşayabilirsiniz.

Fethiye’de birçok su sporu ve doğa aktivitesi yapabileceğiniz gibi microlight yaparak heyecan verici bir deneyim de yaşayabilirsiniz.

Fethiye’nin harika denizine tüplü dalış gerçekleştirerek Dalyan’da su altının tüm güzellikleri görebilir hatta ellerinizle balık sürülerini besleyebilirsiniz.

Fethiye’nin maviliklerine açılıp Yassıca Adası, Kleopatra Adası, Katranca Adası, Akvaryum Koyu ve Kızıl Ada gibi yerleri gezip görebileceğiniz tekne turuna katılabilirsiniz.

Su tabancaları ile su savaşı yapabileceğiniz, antik yerleri gezip görebileceğiniz hatta dilerseniz rafting ve çamur banyosu da yapabileceğiniz Jeep Safari turlarıyla Fethiye’de tüm gününüzü eğlenceli bir şekilde geçirebileceğiniz turlara katılabilirsiniz

Fethiye’nin masmavi bir manzaraya hakim ormanlarla kaplı tepelerinde at üstünde harika bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Ölüdeniz civarında bulunan bir çok su sporlarını ( Jet ski,rüzgar sörfü, su kayağı, flyboard,banana,ringo) deneme şansı bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en önemli rafting parkurlarından biri olan Dalaman çayında bulunan ve  çok zorlu olmasa da nispeten tehlikeli bir rafting parkurlarına sahip bu çayda heyecanlı bir aktiviteye katılabilirsiniz.

Atv araçlarıyla KayaköyGemile Adası gibi mistik havası olan yerleşim yerlerini eğlenceli bir şekilde gezme şansı bulabilirsiniz.

Panaromik olarak Ölüdeniz Manzarasını seyredebileceğiniz ve tertemiz Ölüdeniz doğası ile baş başa kalabileceğiniz tarihi Likya Yolu,Ölüdeniz Tatilinize extra bir deneyim katacaktır. Trekking tutkunlarının sıklıkla gezintiye çıktığı Likya Yolu,deniz ve kumsaldan sıkılan misafirlerimiz için tavsiye edebileceğimiz lokasyonlardan bir tanesi.

Aqua Park birbirinden eğlenceli ve keyifli su aktiviteleri ile hem yetişkinlerin hem de çocukların keyifli bir vakit geçirebilmesiçin tercih edilebilir.